Ján Kovács

Milujem grafiku. Všeobecne milujem obraz. Najmä vo filme.
Réžia mojej práce je vždy odborná a precízna. Teší ma, Ján Kovács.

Kto som pracovne?

Webdesigner, grafik, kóder.
Tvorba webstránok, design, corporate identity (alebo ak chcete tak aj firemná identita), branding and co. sú mojou vášňou. A to nemusím ani preháňať. S obľubou sledujem nové trendy, vďaka čomu sa aj moje práce vyznačujú čistotou designu a objavujú sa v známych www galériách. Pre svoju prácu som získal aj cenné poznatky v rámci bakalárskeho stupňa štúdia aplikovanej informatiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky na Univerzite Komenského a neskôr tiež na magisterskom stupni odboru Management na Fakulte managementu Univerzity Komenského so špecializáciou na Informačné systémy. Záleží mi na detailoch, dodržiavam termíny a bavia ma ambiciózne projekty.

Ján Kovács

Kto som súkromne?

Cinefil, optimista, nadšenec NHL.
Rád využívam všetky svoje zmysly na precítenie rozmanitých chutí života. Milujem dobré jedlo, hudbu (Pink Floyd, Radiohead, Calexico, Depeche Mode...) a rád si pozriem kvalitný film. Lásku k náročným filmom som zhmotnil aj do podoby vlastného filmového portálu cineville.sk. Kliknite a dozviete sa viac. Svoju rodinu, priateľov a priateľku manželku by som nevymenil za nič na svete. Nerád sa nudím, nemám rád frflanie na úspešnejších a ani prístup „to sa nedá“.

Ako ma kontaktovať?

Chcete využiť moje tvorivé sily, nadviazať so mnou spoluprácu alebo mi len povedať ahoj? Je to jednoduché. Stačí využiť niektorý z mojich kontaktov.


Hľadáte kreativitu?

Využite aj Vy môj tvorivý potenciál!